Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik
Reklamlar Reklamlar


Dernek
Dernek Logosu Dernek Logosu

DERNET AİDAT DERNET AİDAT

Eklenti Kur
Radyo Radyo

İletişimİletişim Formu Formuinfo@akyazikoyu.org

Çeşitli Bilgiler Çeşitli Bilgiler

SİTEMİZDEN DAHA FAZLA FAYDALANMAK İÇİN

SİTEMİZDEN DAHA FAZLA FAYDALANMAK İÇİN


defa gösterilmiştir


YENİ WEB SİTEMİZDEN SİZ DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZİN DAHA İYİ FAYDALANABİLMELERİ İÇİN
SİTEMİZİN BAZI BÖLÜMLERİNDEN YARARLANMANIZ İÇİN SİTEMİZE ÜYE OLMANIZ GEREKMEKTEDİR.
ÜYELİK İLE YAPABİLECEĞİNİZ İŞLEMLER;


1-SİTEMİZDE YAYINLANMASINI İSTEDİĞİNİZ KENDİNİZE VE  AİLENİZE AİT RESİMLERİNİZİ SÜLALELER BÖLÜMÜNE  YÜKLEYEBİLİRSİNİZ.


2-AYNI ŞEKİLDE SİTEMİZDE YAYINLANMASINI İSTEDİĞİNİZ KÖYÜMÜZÜN RESİMLERİNİ  İLGİLİ KATEGORİLERE YÜKLEYEBİLİRSİNİZ.


3-FORUM BÖLÜMÜMÜZDEKİ KONULARA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTEBİLİR VEYA YENİ BİR KONU AÇABİLİRSİNİZ.FORUM BÖLÜMÜMÜZDE DİLEDİĞİNİZ GİBİ İLGİLİ BÖLÜMLERE YORUMLARINIZI BIRAKABİLİRSİNİZ.EMLAK VE İŞ İLANI BÖLÜMÜNE İLANLARINIZI BIRAKABİLİRSİNİZ,BU SAYEDE SATMAK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEYİ VE ELAMAN İHTİYACINIZI HEMŞERİLERİMİZE DUYURABİLİRSİNİZ.


4-SİTEMİZİN SOHBET BÖLÜMÜNE GİREBİLİR,GİRDİĞİNİZ AN DA SİTEMİZDE ONLİNE OLAN DİĞER ZİYARETÇİLERİMİZLE AYNI MSN VEYA FACEBOOKDAKİ GİBİ KONUŞMA FIRSATINIZ OLACAKTIR.


5-MESAJ PANOSUNA BİZE VEYA BAŞKASINA DİLEDİĞİNİZ GİBİ GÖRÜŞLERİNİZİ BIRAKABİLİRSİNİZ.


6-YAKINLARINIZA AİT VEYA SİZİN DUYDUĞUNUZ BİZİM DUYMADIĞIMIZ ÇEŞİTLİ HABERLERİ; DÜĞÜN HABERLERİ,CENAZE HABERLERİ,ASKERDE OLANLARIN BİLGİSİ,YENİ DOĞAN ÇOCUKLARIMIZIN BİLGİSİ,HASTANEDE YATAN HASTALARIMIZIN BİLGİSİNİ VE DOĞUM GÜNÜ BİLGİLERİ GİBİ BİLGİLERİ ÜYELİK ŞİFRENİZ İLE BİZE GÖNDEREBİLİRSİNİZ.BU SAYEDE HERKESİN BİRBİRİNDEN HABERİ OLMASI DAHA KOLAY OLACAKTIR.


7-ESNAFLARIMIZ VE İŞ ADAMLARIMIZ EĞER ŞİRKET BİLGİLERİNİZİN SİTEMİZDE YAYINLANARAK HERKESİN SİZLERDEN HABERDAR OLMASINI İSTİYORSANIZ BİZİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.


8-SİTEMİZİN REKLAM BÖLÜMÜNE KENDİNİZE VEYA ŞİRKETLERİNİZE AİT REKLAMLARINIZI VEREBİLİRSİNİZ.REKLAM BÖLÜMÜNDEKİ İLETİŞİM FORMUNU EKSİKSİZ DOLDURUN SİZİNLE İRTİBATA GEÇİP GEREKLİ ŞARTLARI SİZE SUNALIM.


9-WEB SİTEMİZE ÜYE OLURKEN MUTLAKA DERNEK ÜYESİ OLUP OLMADIĞINIZ BELİRTİNİZ.EĞER DERNEK ÜYESİ İSENİZ MUTLAKA BİLGİLERİNİZİ EKSİKSİZ DOLDURUNUZ,PROFİL RESMİNİZİ MUTLAKA EKLEYİNİZ.BİLGİ GÜNCELLEMESİ İÇİN GEREKLİ OLACAKTIR.


  AYRICA ÜYELİK ESNASINDA LÜTFEN BAĞLI BULUNDUĞUNUZ SÜLALEYE KENDİNİZİ DAHİL EDİNİZ.SOYAĞACI BÖLÜMÜNDE KENDİ AİLE SOYUNUZU BELİRTEBİLİRSİNİZ.


  SİTEMİZİN DAHA KULLANIŞLI VE RENKLİLİK KAZANMASI İÇİN BU SAYDIKLARIMIZ SİZİN DAHA İYİ HİZMET ALABİLMESİ İÇİNDİR.BAŞKA TALEPLERİNİZ OLURSA  DEĞERLEDİREBİLİRİZ.

***ÖNEMLİ NOT:SİTEMİZDEN DAHA İYİ YARARLANMAK İÇİN İNTERNETE GİRİŞ SUNUCUNUZ EN AZ INTERNET EXPLORER 7 VE ÜSTÜ,MOZİLLA FIREFOX 2 VE ÜSTÜ KULLANIRSANIZ,WEB SİTESİNİ DAHA HIZLI VE SERİ KULLANABİLİRSİNİZ.ONUN DIŞINDAKİ ESKİ VERSİYONLARDA SİTEMİZDE GEZİNMENİZ YAVAŞ OLACAKTIR VE SIKINTI YAŞAYABİLİRSİNİZ. 

                                                                                  akyazikoyu.org site yönetimi

YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0234

© 2010 akyazikoyu.org
Akyazı Köyü Web Portalı http://www.akyazikoyu.org

Tam Ekran