Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik
Reklamlar Reklamlar


Dernek
Dernek Logosu Dernek Logosu

DERNET AİDAT DERNET AİDAT

Eklenti Kur
Radyo Radyo

İletişimİletişim Formu Formuinfo@akyazikoyu.org

Çeşitli Bilgiler Çeşitli Bilgiler

AKYAZI KÖYÜ SEVDALILARINA

AKYAZI KÖYÜ SEVDALILARINA


defa gösterilmiştir

            1994 yılında hep birlikte ektiğimiz dernek tohumu şükürler olsun bugün onaltı yaşında bir fidan oldu.Kolay  değildi bir tohumun büyümesi...Önce emek ve sabır gerekiyordu sonra vazgeçilmez destek su ve güneş...
            Sizler tüm gücünüz ve sabrınızla bu güzel tohumun büyümesine katkıda bulundunuz, su ve güneş oldunuz.Bizde dernek yönetimi olarak desteklerinizden dolayı siz sevgili gönül dostlarımıza teşekkür ediyoruz.Emeği geçipte bugünlere erişemeyenlere Allah´tan rahmet diliyoruz.Şimdi sıra fidanımızı koca bir çınar haline getirebilmekte ve gelecek kuşaklara her zaman altında gölgelenebilecekleri sıcak bir yuva bırakabilmekte.Diliyoruzki bu çınar meyve veremese de canlı kalsın, diliyoruzki zamanla dalları her yana ulaşsın.Geleceğimiz olan yavrularımız bu çınarı bizlerden sonra maddi-manevi destekleri ile yaşatsın.Nice gençler yaşlılarımızla bu çınarın gölgesinde buluşsun,tanışsın,konuşsunlar...

            Sevgili dostlarımız bizler sizlerin de destekleri ile çınarımızı yaşatmak ve büyütmekte kararlıyız.Çınarın gölgesinde oturan bizler geleceğe daha güvenle bakabilmek için bugüne kadar olduğu gibi birbirimizle dayanışma içinde olmalı hatta daha fazlasıyla dayanışma ve yardımlaşma içinde olmalıyız.Gelip hep birlikte derneğimize sahip çıkalım.

            Onaltı yıldır büyüttüğümüz fidanımız nice onaltı yıllar daha hayata tutunsun.Bizlerin ve yavrularımızın yüreklerinde koca bir çınar olmaya devam etsin.

                                          H.Hüseyin ŞAHİN      

Akyazı Köyü Sosyal Yardımlaşma ve  Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi

YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0195


    Tam Ekran